Plantijd: | 17:45 | |
Categorie: | DD 25+ 5-6 Poule 1 | |
Deelnemer 1: | Peggy Craemers (L.T.C. Ittervoort) / Carmen Kamer (ntc'72) | |
Deelnemer 2: | Lilian Custers (T.C. de Koel) / Irma Timmermans (T.C. de Koel) | |
Winnaar: | Lilian Custers / Irma Timmermans | |
Uitslag: | 6-3 6-3 | |
Plantijd: | 17:45 | |
Categorie: | GD 25+ 5-6 Poule 1 | |
Deelnemer 1: | Mariken Koppen (Park E9 Maasbracht) / Raymond Walraven (Park E9 Maasbracht) | |
Deelnemer 2: | Linda Verhoeven (TC Meulenslag) / Niels Smolenaars (TC Meulenslag) | |
Winnaar: | Mariken Koppen / Raymond Walraven | |
Uitslag: | 6-3 0-6 6-2 | |
Plantijd: | 19:15 | |
Categorie: | HD 25+ 5-6 Poule 1 | |
Deelnemer 1: | Bart Beerens (TC Meulenslag) / Niels Smolenaars (TC Meulenslag) | |
Deelnemer 2: | Robin Vastenhoud (L.T.C. Ittervoort) / Pierre Vleeshouwers (L.T.C. Ittervoort) | |
Winnaar: | Bart Beerens / Niels Smolenaars | |
Uitslag: | 2-6 6-4 6-3 | |
Plantijd: | 19:15 | |
Categorie: | HD 25+ 5-6 Poule 2 | |
Deelnemer 1: | Lars Meuwissen (TC Maaseik) / Wien Purnot (TC Maaseik) | |
Deelnemer 2: | Ger Konings (L.T.C. Ittervoort) / Piet Ramakers (L.T.C. Ittervoort) | |
Winnaar: | Ger Konings / Piet Ramakers | |
Uitslag: | 6-1 6-2 | |
Plantijd: | 19:15 | |
Categorie: | GD 25+ 7-8 Poule 2 | |
Deelnemer 1: | Jolanda Op 't Root (TC Meulenslag) / Mourk Koppen (TC Meulenslag) | |
Deelnemer 2: | Wendy Stoffels (Park E9 Maasbracht) / Jac Linssen (Park E9 Maasbracht) | |
Winnaar: | Jolanda Op 't Root / Mourk Koppen | |
Uitslag: | 6-1 6-0 | |
Plantijd: | 20:30 | |
Categorie: | HD 45+ 7-8 Poule 2 | |
Deelnemer 1: | Jan Bovend'eerdt (De Grensmeppers) / Freddy Poelmans (KBTB) | |
Deelnemer 2: | Toon Marechal (De Grensmeppers) / Hans Wierts (L.T.C. Ittervoort) | |
Winnaar: | Jan Bovend'eerdt / Freddy Poelmans | |
Uitslag: | 6-1 6-0 | |
Plantijd: | 20:30 | |
Categorie: | GD 25+ 7-8 Poule 1 | |
Deelnemer 1: | Mariken Koppen (Park E9 Maasbracht) / Rob Thissen (Park E9 Maasbracht) | |
Deelnemer 2: | Rinie Kessels (L.T.C. Ittervoort) / Ino Wienbeck (L.T.C. Ittervoort) | |
Winnaar: | Mariken Koppen / Rob Thissen | |
Uitslag: | 6-2 6-3 | |
Plantijd: | 20:30 | |
Categorie: | GD 25+ 7-8 Poule 1 | |
Deelnemer 1: | Nicole Semmeling (T.V. Koningsbosch) / Ronald van Ek (t.c. weert oost) | |
Deelnemer 2: | Nicky Martens (TCB) / Antoine Van Eijk (TCB) | |
Winnaar: | Nicole Semmeling / Ronald van Ek | |
Uitslag: | 3-6 6-4 6-2 | |
Plantijd: | 20:30 | |
Categorie: | GD 25+ 7-8 Poule 2 | |
Deelnemer 1: | Irene Albertz (TC Helios) / Remco Schevernels (TC Helios) | |
Deelnemer 2: | Carla Verheijen (De Grensmeppers) / Bair Verheijen (De Grensmeppers) | |
Winnaar: | Irene Albertz / Remco Schevernels | |
Uitslag: | 6-4 7-5 | |
Plantijd: | 22:00 | |
Categorie: | GD 25+ 5-6 Poule 2 | |
Deelnemer 1: | Carmen Kamer (ntc'72) / Roy Lupsen (L.T.C. Ittervoort) | |
Deelnemer 2: | Jolanda Op 't Root (TC Meulenslag) / Bart Beerens (TC Meulenslag) | |
Winnaar: | Carmen Kamer / Roy Lupsen | |
Uitslag: | 6-2 7-6 | |
Plantijd: | 22:00 | |
Categorie: | HD 25+ 7-8 Poule 1 | |
Deelnemer 1: | Jack Creemers (De Grensmeppers) / Jean-Paul Favie (De Grensmeppers) | |
Deelnemer 2: | Guido Lemmens (L.T.C. Ittervoort) / Ino Wienbeck (L.T.C. Ittervoort) | |
Winnaar: | Jack Creemers / Jean-Paul Favie | |
Uitslag: | 7-5 6-0 | |
Plantijd: | 22:00 | |
Categorie: | HD 25+ 7-8 Poule 1 | |
Deelnemer 1: | ETJ Nijskens (De Grensmeppers) / JFA Nijskens (De Grensmeppers) | |
Deelnemer 2: | Ger Konings (L.T.C. Ittervoort) / Hub. Snijkers (L.T.C. Ittervoort) | |
Winnaar: | Ger Konings / Hub. Snijkers | |
Uitslag: | 6-0 6-0 | |
Plantijd: | 22:00 | |
Categorie: | HD 25+ 7-8 Poule 2 | |
Deelnemer 1: | Ben Gubbels (L.T.C. Ittervoort) / Frits Van Vlijmen (L.T.C. Ittervoort) | |
Deelnemer 2: | Rob Caris (TC Meulenslag) / Mourk Koppen (TC Meulenslag) | |
Winnaar: | Ben Gubbels / Frits Van Vlijmen | |
Uitslag: | 6-4 6-2 |