Plantijd: | 10:00 | |
Categorie: | HD 25+ 7-8 Ronde 1 | |
Deelnemer 1: | Jack Creemers (De Grensmeppers) / Jean-Paul Favie (De Grensmeppers) | |
Deelnemer 2: | Ben Gubbels (L.T.C. Ittervoort) / Frits Van Vlijmen (L.T.C. Ittervoort) | |
Winnaar: | Jack Creemers / Jean-Paul Favie | |
Uitslag: | 6-3 6-2 | |
Plantijd: | 10:00 | |
Categorie: | GD 25+ 7-8 Ronde 1 | |
Deelnemer 1: | Mariken Koppen (Park E9 Maasbracht) / Rob Thissen (Park E9 Maasbracht) | |
Deelnemer 2: | Carla Verheijen (De Grensmeppers) / Bair Verheijen (De Grensmeppers) | |
Winnaar: | Carla Verheijen / Bair Verheijen | |
Uitslag: | 1-6 6-4 6-3 | |
Plantijd: | 10:00 | |
Categorie: | GD 25+ 7-8 Ronde 1 | |
Deelnemer 1: | Rinie Kessels (L.T.C. Ittervoort) / Ino Wienbeck (L.T.C. Ittervoort) | |
Deelnemer 2: | Jolanda Op 't Root (TC Meulenslag) / Mourk Koppen (TC Meulenslag) | |
Winnaar: | Jolanda Op 't Root / Mourk Koppen | |
Uitslag: | 7-6 4-6 6-4 | |
Plantijd: | 11:30 | |
Categorie: | GD 25+ 5-6 Ronde 1 | |
Deelnemer 1: | Mariken Koppen (Park E9 Maasbracht) / Raymond Walraven (Park E9 Maasbracht) | |
Deelnemer 2: | Jolanda Op 't Root (TC Meulenslag) / Bart Beerens (TC Meulenslag) | |
Winnaar: | Mariken Koppen / Raymond Walraven | |
Uitslag: | 7-6 7-5 | |
Plantijd: | 11:30 | |
Categorie: | GD 25+ 5-6 Ronde 1 | |
Deelnemer 1: | Peggy Craemers (L.T.C. Ittervoort) / Stijn Backus (T.C. Boshoven) | |
Deelnemer 2: | Carmen Kamer (ntc'72) / Roy Lupsen (L.T.C. Ittervoort) | |
Winnaar: | Peggy Craemers / Stijn Backus | |
Uitslag: | 0-6 6-3 7-6 | |
Plantijd: | 11:30 | |
Categorie: | HD 25+ 7-8 Ronde 1 | |
Deelnemer 1: | Ger Konings (L.T.C. Ittervoort) / Hub. Snijkers (L.T.C. Ittervoort) | |
Deelnemer 2: | Harrold Greijmans (De Grensmeppers) / Serge Moonen (De Grensmeppers) | |
Winnaar: | Harrold Greijmans / Serge Moonen | |
Uitslag: | 6-4 6-7 7-5 | |
Plantijd: | 11:30 | |
Categorie: | HD 45+ 7-8 Ronde 1 | |
Deelnemer 1: | Ben Gubbels (L.T.C. Ittervoort) / John Meuwissen (TV Rosus) | |
Deelnemer 2: | Jan Bovend'eerdt (De Grensmeppers) / Freddy Poelmans (KBTB) | |
Winnaar: | Jan Bovend'eerdt / Freddy Poelmans | |
Uitslag: | 3-6 6-1 6-1 | |
Plantijd: | 13:00 | |
Categorie: | HD 25+ 5-6 Ronde 1 | |
Deelnemer 1: | Joris Klomp (T.C. Boshoven) / F.J.J.M. Bakermans (T.C. Boshoven) | |
Deelnemer 2: | Paul Adriaens (T.C. Boshoven) / Stijn Backus (T.C. Boshoven) | |
Winnaar: | Joris Klomp / F.J.J.M. Bakermans | |
Uitslag: | 6-2 6-3 | |
Plantijd: | 13:00 | |
Categorie: | HD 25+ 5-6 Ronde 1 | |
Deelnemer 1: | Bart Beerens (TC Meulenslag) / Niels Smolenaars (TC Meulenslag) | |
Deelnemer 2: | Bart Geukemeijer (L.T.C. Ittervoort) / Dennis van den Heuvel (L.T.C. Ittervoort) | |
Winnaar: | Bart Geukemeijer / Dennis van den Heuvel | |
Uitslag: | 6-1 5-7 7-5 | |
Plantijd: | 14:30 | |
Categorie: | DD 25+ 5-6 Finale | |
Deelnemer 1: | Lilian Custers (T.C. de Koel) / Irma Timmermans (T.C. de Koel) | |
Deelnemer 2: | M.G. Weekers-Coolen (De Grensmeppers) / F.A.J. Weijers (De Grensmeppers) | |
Winnaar: | M.G. Weekers-Coolen / F.A.J. Weijers | |
Uitslag: | 6-4 6-4 | |
Plantijd: | 14:30 | |
Categorie: | GD 25+ 5-6 Ronde 2 | |
Deelnemer 1: | Mariken Koppen (Park E9 Maasbracht) / Raymond Walraven (Park E9 Maasbracht) | |
Deelnemer 2: | Peggy Craemers (L.T.C. Ittervoort) / Stijn Backus (T.C. Boshoven) | |
Winnaar: | Mariken Koppen / Raymond Walraven | |
Uitslag: | 6-4 6-7 6-2 | |
Plantijd: | 14:30 | |
Categorie: | HD 45+ 7-8 Ronde 2 | |
Deelnemer 1: | Jan Bovend'eerdt (De Grensmeppers) / Freddy Poelmans (KBTB) | |
Deelnemer 2: | Tjeu Meevissen (TVSO) / Paul Sampers (TVSO) | |
Winnaar: | Jan Bovend'eerdt / Freddy Poelmans | |
Uitslag: | 6-3 6-3 | |
Plantijd: | 14:30 | |
Categorie: | DD 25+ 7-8 Finale | |
Deelnemer 1: | Mien Boonen-Ament (De Grensmeppers) / May Bovend'Eerdt-Ament (De Grensmeppers) | |
Deelnemer 2: | Mariëlle Knoops (TVK) / Nancy Vandewier (T.V, Koningsbosch) | |
Winnaar: | Mariëlle Knoops / Nancy Vandewier | |
Uitslag: | W.o. | |
Plantijd: | 16:00 | |
Categorie: | HD 25+ 5-6 Ronde 2 | |
Deelnemer 1: | Joris Klomp (T.C. Boshoven) / F.J.J.M. Bakermans (T.C. Boshoven) | |
Deelnemer 2: | Bart Geukemeijer (L.T.C. Ittervoort) / Dennis van den Heuvel (L.T.C. Ittervoort) | |
Winnaar: | Bart Geukemeijer / Dennis van den Heuvel | |
Uitslag: | 6-2 6-4 | |
Plantijd: | 16:00 | |
Categorie: | HD 25+ 7-8 Ronde 2 | |
Deelnemer 1: | Harrold Greijmans (De Grensmeppers) / Serge Moonen (De Grensmeppers) | |
Deelnemer 2: | Jack Creemers (De Grensmeppers) / Jean-Paul Favie (De Grensmeppers) | |
Winnaar: | Jack Creemers / Jean-Paul Favie | |
Uitslag: | 6-4 6-4 | |
Plantijd: | 16:00 | |
Categorie: | GD 25+ 7-8 Ronde 2 | |
Deelnemer 1: | Carla Verheijen (De Grensmeppers) / Bair Verheijen (De Grensmeppers) | |
Deelnemer 2: | Jolanda Op 't Root (TC Meulenslag) / Mourk Koppen (TC Meulenslag) | |
Winnaar: | Jolanda Op 't Root / Mourk Koppen | |
Uitslag: | 6-2 6-3 |